Ženy

Co ve vztahu od mužů očekáváme?

Je to pradávná otázka, která trápí muže od počátku věků: co vlastně ženy chtějí? Říká se, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, což vysvětluje, proč si vzájemně vůbec nerozumí.
zamilovaní na procházce
Doopravdy nevíme, co potřebujeme?
Možná too ale jde, možná, že víme, co potřebujeme, a muži to jenom neumějí přijmout nebo vyžadují něco jiného než my. I to je možné.

Výzkum byl zaměřen na to, co si ženy myslí
My jsme se zaměřili na to, co si ženy představují pod pojmem „vztah“, jak by se v něm měly cítit a co by potřebovaly od partnerů, aby se skutečně dokázaly cítit milované.

Výzkum ženského mínění
Výzkum proběhl mezi více než třemi tisíci ženami a výsledky, kterých jsme se dobrali, byly neuvěřitelně zajímavé. Ptáte se, na co všechno jsme během výzkumu přišli? Nebojte, máme pro vás shrnutí.
západ slunce u moře
Co uváděly jednotlivé dámy
Mnohdy to byly úplně malé věci, jako například fakt, že muž vidí, že v lednici něco zásadního chybí a buď to zajde koupit, nebo to sám připíše na lístek s nákupem na lednici. Nebo to, že v autě je automaticky dotankovaný benzín.

A co dámám vadí?
Když partner „lajkuje“ fotky jiných žen na sociálních sítích od Facebooku až po Youtube. Prý ženám ke spokojenosti stačí, když se nebudou dívat na žádnou jinou ženu a zůstanou věrní.

Co ženy vyžadují od svých partnerů?


§  Pocit bezpečí
§  Důvěru
§  Respekt
§  Smysl pro humor blízký jejich partnerce
§  „Miluji tě“
§  Feminismus
§  Nečekané překvapení
§  Seberealizaci a pochopení
§  „Jsi krásná“ a „Sluší ti to“
§  Nezapomínat na výročí, narozeniny, svátky, den žen…

pár u stromu

Co je nejdůležitější ve vztahu? Podle žen je to komunikace a alespoň jedna činnost ve volném čase, kterou by společně mohli sdílet a bavit se jí.

Co ženám nevadí
Většina žen uvedla, že jim nevadí, když jde partner jednou či dvakrát do týdne do hospůdky nebo se sám bavit s kamarády. Ženy to podporují hlavně tehdy, když j tato činnost spojena i s nějakým sportem nebo posilováním.

5.0
03