Výrobky

Pozemek a jeho ohraničení

Máte luxusní bydlení a hledáte pro něj také vhodné oplocení? Pak jistě nebudete vybírat mezi pletivem, ale budete chtít něco, co bude:

1.       Hezky vypadat na pohled.
2.       Bude se jednoduše udržovat. Nejlépe tím způsobem, že až to postavíte, tak na to pár set let nebudete muset šáhnout, tedy aby to mělo nejmenší údržbu neboli skoro žádnou.
3.       Bude to splňovat praktické stránky, tedy například bude takové ohraničení přesně a stabilně vymezovat váš pozemek.
4.       Pevné a bytelné – neměl by se například vlivem počasí nějaký kus zlomit nebo odletět či jiným způsobem poškodit nebo například vůči návalu sněhu znečistit tak moc, že by to nešlo vyčistit.
5.       Elegantní, abychom měli své soukromí a přesto to vypadalo opravdu luxusně.
6.       Cenově dostupné. Nechceme přeci platit více, než je nezbytné.
7.       Na závěr dodáme, že by to mělo být snadno dostupné a také nenáročné na výstavbu. Nenecháme si přeci zase rozkopat půl pozemku jenom proto, že potřebujeme postavit kousek plotu.
8.       Ještě může zabraňovat cizím očím, aby se dívaly, co se za plotem děje, protože někteří lidé jsou až dotěrně otravní, takže samozřejmě budeme požadovat něco, co je z tohoto hlediska nepropustné. Pevné vymezení by také mělo zamezit, aby se cokoliv na náš pozemek dostalo, ať se jedná o zvířátka nebo o nohy cizích lidí, pokud je zde opravdu nechceme!

plot

Skvělým řešení je proto plot, který má betonový základ a je celý vyrobený z tohoto materiálu. Ten vám přivezeme a klidně i nainstalujeme. Je to velice jednoduché a tak se nepotřebuje žádné složitá ani velká a těžká technika, ani se s tím nenadělá nepořádek. Takže jistě budete spokojení s naší nabídkou: http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty.

zelený plot

Vyrábíme pro vás více verzí, takže je možné si vybrat právě z plných betonových panelů, které mohou mít však různý odstín a také různou strukturu, nebo panely s otvory či kombinované, které ve svých polích mají různě velké a různě sestavené mezery, které se mohou kombinovat.